Yükleniyor…

Kurumsal

Beytuğ Tekstil

Beytuğ Tekstil 1997 yılında Beysu Tekstil olarak faaliyetine başlamıştır. 2009 yılında Limited Şirket halini almış ve Beytuğ Tekstil olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Beytuğ Tekstil değişik kalite ve desenlerde, masa örtüsü, yatak örtüsü ve hazır banyo perdesi üretmektedir. Kalite ve desende son trendleri takip etmenin önemi bilinciyle Beytuğ Tekstil, desen ve kaliteleriyle müşteri portföyündeki tüm müşterilerinin beğenisine hitap eden bir prensibe sahiptir. Aylık 100.000 adet banyo perdesi, 150.000 adet masa örtüsü üretim kapasitesiyle Beytuğ Tekstil ev tekstili sektöründe üstün bir pozisyonu hedeflemektedir.

Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve etkileyici servisimiz, 30’dan fazla ülkede düzenli çalışan müşteriler elde etmemize yardım etmiştir. Ürünlerimiz Avrupa piyasasında yaygın olarak tanınmaktadır ve her yıl satış ağımız yeni piyasalara doğru ilerlemektedir.

ISO 9001:2008

Misyonumuz & Vizyonumuz

Sosyal Sorumluluk

Tüm bireylerin ve yönetimlerin içinde yaşadıkları toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek için, kendi çalışanları ve onların aileleri, yerel halk ve bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir dünya için ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek verme sorumluluğu bilincinde olmayı vizyon edinmiştir.

Ürünlerimizi Yeni Tasarımlarla Her Zaman Güçlendirmek

Tasarım, benzersiz yeniyi, farklıyı yapmayı amaçlar. Bu doğrultuda yenilenmemiz gerekliliğinin farkındayız ve biz de müşterilerimize yeni ürünler sunmak için Ar-Ge çalışmalarımızla koleksiyonlarımızı her yıl yenilemekteyiz.

Sektöründe Lider Bir Marka Olmak

Yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetlerimizde dinamikliliğimizi güçlendirmeyi ve çeşitli ülkelerde pazar payımızı arttırarak satış ağlarımızı genişletmek istiyoruz.

Müşteri Memnuniyetini Arttırmak

Müşterilerimizin beklentilerine en iyi cevap verecek; Doğru kaliteyi, doğru miktarda, doğru fiyata ve doğru zamanda sunmayı hedef olarak belirlemiş olup bunun için de hızlı teslimat ile mükemmel bir hizmet amaçlamaktayız.

Takım Ruhunu Oluşturmak

Başarı paylaşılan bir vizyona sahip takımlarla mümkündür.Bunun için takımların müşterek faydaya sahip olan, birbirini rakip görmeyen, birlik ve beraberlik içerisinde hedefe doğru ilerleyecek ve ona ulaşacak kişilerden müteşekkil olması gerekmektedir. Bu doğrultuda takımın tüm mensuplarının alınan her takım kararını kendi öz kararlarıymış gibi kabul ederek çalışan bir takım hedeflemekteyiz.

Verimliliği Her Zaman En Üst Seviyede Tutmak

Kaynaklarını en etkin bir şekilde kullanarak daha az maliyetle daha fazla üretim yapmayı ilke edinmiştir.

Kalite Değerlerimiz

Yönetim tarafından belirlenen ve kalite politikasıyla ortaya konulan hedeflerimizi: Çalışanlarımızın pozitif katkılı, çözüm odaklı yaklaşımıyla, rakamlarla izleyerek ve analiz ederek gerçekleştirmeyi istemekteyiz.

Çalışanların Memnuniyetini Her Zaman En Üst Seviyede Tutmak

Çalışanlarımız için çalışma şartlarını daima iyileştirerek onlara güvenli bir ortam oluşturmak ve adaletli ücret politikasıyla onların kuruma olan bağlılığını sağlamaktır.

Bilişim ve Teknolojiye Açık Olmak

Dünyadaki bilgi akışını bilişim teknolojileri ile en üst seviyede tutmayı, bununla beraber üretim teknolojilerindeki gelişmeleri sürekli izleyerek ve en son teknolojileri kullanarak yatırımlarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Markalarımız